حریم خصوصی

فروشگاه شناسنامه با تکیه و تأکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی ایمن به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل نیاز است و از‌آنجا‌یی‌که همۀ فعالیت‌های فروشگاه شناسنامه قانونی و بر پایۀ قوانین تجارت الکترونیک است؛ از‌این‌رو واردکردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسۀ ملی برای خریدهای سازمانی ضروری است. یادآوری می‌شود که آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تأیید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد؛ بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت، به‌منزلۀ مورد تأیید بودن صحت آن‌ها است و درصورتی‌که موارد فوق به‌صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه می‌تواند برای اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه فقط برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

فروشگاه ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، به اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند. درصورتی‌که کاربران تمایل به دریافت این‌گونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامۀ فروشگاه را در پروفایل خود لغو کنند؛ لذا لغو نکردن به‌منزلۀ موافقت با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها است.

توجه کنید که 09026666202 شماره است که فروشگاه از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. همچنین این شماره، سامانۀ ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژۀ فروشگاه را به اطلاع کاربران می‌رساند و بدیهی است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

همچنین ممکن است انتشارات از طریق شماره 09026666202 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سؤال نظرسنجی ارسال کند؛ بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه شناسنامه، با هر شمارۀ دیگری، تخلف و سوءاستفاده از نام فروشگاه شناسنامه است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً آن را به Info@shpub.ir اطلاع دهید.

فروشگاه ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب‌سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال‌شدۀ کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه شناسنامه می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

تأکید می‌شود، حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهدۀ کاربران است؛ لذا برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار ندهید. درصورتی‌که کاربر شمارۀ همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، برای جلوگیری از سوءاستفاده یا مشکلات احتمالی، شمارۀ موبایل خود را در پروفایل تغییر دهد و شمارۀ جدید را ثبت کند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی ناشی از عدم رعایت موارد گفته‌شده بر عهدۀ کاربر خواهد بود. فروشگاه هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر این‌که با حکم مقام قضایی یا ادارۀ صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور باشد. در این موارد هیچ‌گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای فروشگاه شناسنامه وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب‌سایت، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می‌کنند.

مجموعه‌ی انتشارات شناسنامه امیدوار است که خرید امن، راحت و خوشایندی را برای همۀ کاربران فراهم کند؛ لذا در صورت وجود هرگونه پرسش، انتقاد، پیشنهاد و … با ما تماس بگیرید:

آدرس: تهران، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، مرکز خرید دانشگاه، پلاک 3

تلفن: 66957357- 66957335